/  Centar   /  Novosti i događanja   /  Dobrodošli na internet stranice KŠC Sv. Pavao Zenica

Dobrodošli na internet stranice KŠC Sv. Pavao Zenica

Poštovani posjetitelji,

pred Vama se nalazi najnovija verzija internet stranice Katoličkog školskog centra „Sv.Pavao“ u Zenici! Ovim putem želimo Vas informirati o svim važnijim podacima našega Centra, grada kao i života nas koji ovdje radimo, učimo, boravimo, osmišljavamo svoje vrijeme i spremamo se za odgovornije korake vlastite budućnosti. Učinit ćemo sve da Vas blagovremeno izvjestimo o svim aktivnostima koja će se događati i koja su se dogodila u prostorijama naše škole. Preko ovog web portala saznat ćete sve o našim uspješnim koracima, ili možda korakom unazad. Bit ćemo Vam zahvalni ukoliko nam ukažete na propuste i nedostatke ili dadnete neki prijedlog koji bi bio od velike koristi kako za nas tako i za sve one koji se žele više i bolje informirati o našem Centru. Web portal nije dovršen, završavat ćemo ga zajedno s Vama, stoga se nemojte ustručavati javiti, pisati, predlagati, kritizirati, pohvaliti…Ako želite ući u prostorije našega Centra, ne samo virtualnim putem, nego istinski i stvarno, javite nam se, vrata naše škole bit će Vam širom otvorena. Svi dobronamjerni ljudi uvijek su dobrodošli. Hvala Vam što ste posvetili dio svoga vremena i informirali se o našim stranicama odgoja i obrazovanja.