Image Alt

Učenici završnih razreda

  /    /  Učenici završnih razreda

Generacija učenika 2016/2017

Odjeljenje IX.a

  1. Alić Damir
  2. Dodik Filip
  3. Dodik Maja
  4. Dujmović Benjamin
  5. Dujmović Borna
  6. Hurem Ena
  7. Kajasa Inela
  8. Mandurić Valentin
  9. Marijanac Melani
  10. Mitrović Monika
  11. Mujić Bakir
  12. Muslić Elma
  13. Opačak Leon
  14. Popović Stjepan
  15. Redžepović -Mitrović Kristina
  16. Šoko Leonarda
  17. Tanić Loris
  18. Teskeredžić Jan
  19. Trajkov Elena
  20. Udiljak Erik

Odjeljenje IX.b

  1. Arnaut Goran
  2. Boras Alek
  3. Brnada Dajana
  4. Cvitanovic Teo
  5. Čobanović Lana
  6. Durmo Irijan
  7. Đudarić Monia
  8. Hadžišehić Nina
  9. Marković Lorena
  10. Mutapčić Zlatan
  11. Palavra Mateo
  12. Pavešić Dražen
  13. Suvalj Nikola
  14. Telalović Damir
  15. Tolić Mateo
  16. Tomičić Ivana
  17. Vidović Valentin
  18. Žepačkić Marina

Generacija učenika 2015/2016

Odjeljenje IX.a

  1. Abramušić Dora
  2. Balta Laura
  3. Bašić Patrik – Teo
  4. Cogo Berina
  5. Ćurčić Lucija
  6. Dodik Toni
  7. Džinić Lejla
  8. Ivančičević Sara
  9. Jozić Filip
  10. Jozić Ivan
  11. Kelava Mateo
  12. Kučuković Erna
  13. Mandić Bojan
  14. Miličević–Stilić Dajana
  15. Panđa Tina
  16. Popović Anja
  17. Pušić Luka
  18. Pranjić Toni
  19. Ramljak Marijela
  20. Ramljak Slaven
  21. Stanković Emilijan
  22. Tavić Lukas
  23. Tikvić Antonela
  24. Trezner Matej
  25. Vasiljević Sanjin
  26. Vukojević Nikola
  27. Saračević Katarina

Odjeljenje IX.b

  1. Akrapović Mario
  2. Alcan Hena – Deniz
  3. Blažević Ornela
  4. Bonić Marko
  5. Burić Ilda
  6. Ćurić Ana – Marija
  7. Dizdar Marin
  8. Ganić Denijal
  9. Ganić Lara
  10. Jakešević Mario
  11. Jolić Franko
  12. Josipović – Tucaković Aleksej
  13. Krezić Antonio
  14. Krezić Damir
  15. Krišto Deni
  16. Livančić Nives
  17. Loina Martina
  18. Martić Toni
  19. Martinović Daria
  20. Mujić Sara
  21. Nakić Nikola
  22. Primorac Korina
  23. Prkić Ena
  24. Trifunović Ema
  25. Vidović Anja

Generacija učenika 2014/2015

IX.a | Razrednik – Jure Miljak

  1. Botić  Marko
  2. Čutura  Lana
  3. Hodžić Senad
  4. Hrgić  Nikolina
  5. Husić  Dino
  6. Jonjić  Ivona
  7. Jozić Filip
  8. Jurišić Mario
  9. Knežević  Anja
  10. Kulier  Ana
  11. Krišto  Matej
  12. Miljak  Doris
  13. Pašić  Denis
  14. Rimac Ana
  15. Rizvanović  Džan
  16. Rizvanović Imran
  17. Teropšić  Bruno
  18. Todorović Mateo
  19. Zečević  Matea
  20. Hadžić  Sara
  21. Mujkić  Iman

IX.b | Razrednik – Dijana Đurđić

  1. Ahmetspahić Emina
  2. Babić  Gloria
  3. Barkijević Vanesa
  4. Birmančević Dean
  5. Botić  Danijel
  6. Čivljak Andjela
  7. Jurić Mihaela
  8. Jurešić Andrea
  9. Malkoč Sanel
  10. Mikuš Lea
  11. Omerović Merima
  12. Puđa Mateo
  13. Pojskić Dino
  14. Stapić  Ivan
  15. Stapić  Igor
  16. Stapić  Silvio
  17. Telalović Ina
  18. Tikvić  Danijel
  19. Totić  Zlatko
  20. Udovičić  Marija
  21. Zilić Enio
IX.a
Edin Tabak
  1. Alispahić Adin
  2. Barišić Renato
  3. Beganović Sara
  4. Berberović Ema
  5. Bošnjaković Luka
  6. Brnić Nina
  7. Budiša Sandro
  8. Dujmović Glorija
  9. Fejzić Haris
  10. Gelić Dejan
  11. Hodžić Kanita
  12. Jurić Hrvoje
  13. Kurevija Patrik
  14. Limanović Anja
  15. Marić Danijel
  16. Muranović Ajana
  17. Nešović Teona
  18. Palavra Annalena
  19. Palavra Anto
  20. Panđa Ivan
  21. Popović Martina
  22. Puđa Mateo
  23. Raić Martina
  24. Šunjić – Antoliš Matea
KSC Zenica-OS-2014-IXa
IX.b
Jasmina Imamović
  1. Arnaut Leo
  2. Bašić Amir
  3. Blažević Iris
  4. Dodik Lora
  5. Đukić Vanja
  6. Fišek Zena
  7. Grbešić Romano
  8. Hadžisejdić Kenan
  9. Hodžić Tea
  10. Jonjić Severina
  11. Kelava Anto
  12. Krezić Mario
  13. Milanović Marin
  14. Mitrović Matej
  15. Palavra Nikolina
  16. Pandža Monika
  17. Plehel Marina
  18. Popović Gabrijel
  19. Slišković Boris
  20. Stanković Lorena
  21. Šanjić Kristina
  22. Šteko Ružica
  23. Vidović Gabriel
  24. Zrnić Matea
KSC Zenica-OS-2014-IXb
IX.a
Dalibor Zovo,
nastavnik engleskog jezika
  1. IX.a
  2. Dalibor Zovo, nastavnik engleskog jezika
  3. Beganović Issa
  4. Čejić Denija
  5. Dujmović Mario
  6. Jelić Marin
  7. Jonjić Ivica
  8. Kolak Dario
  9. Knežević Ivan
  10. Krezić Ivo
  11. Lenasi Laura
  12. Lončar Anja
  13. Lučić Leona
  14. Marković Zorica
  15. Osmanbašić Adi
  16. Palavra Anto
  17. Perčinlić Tin
  18. Raić Benjamin
  19. Sherry Irena-Mira
  20. Stapić Ivana
  21. Tomičić Matej
  22. Vujičević Anja
  23. Vuković Mateo
KSC Zenica-OS-2013-IXa
IX.b
Tanja Marić,
nastavnica biologije i kemije
  1. Adžić David
  2. Akrapović Drago
  3. Akrapović Mario
  4. Dujmović Ivan
  5. Čejić Aleksandar
  6. Čolić Tanja
  7. Čolić Toni
  8. Fedoš Ivana
  9. Gligorić Sandro
  10. Jakić Feđa
  11. Kapin Debora
  12. Kokić Mateo
  13. Kruškić Amar
  14. Kutanjac Jovana
  15. Lekić Denis
  16. Miličević Marko
  17. Ostojić Jelena
  18. Panđa Marijana
  19. Petrović Toni
  20. Prkić Gabrijela
  21. Soltoković Adrian
  22. Tomić Patrik-Jakov
KSC Zenica-OS-2013-IXb

Nastavničko vijeće KŠC “Sveti Pavao” – osnovna škola Zenica na sjednici održanoj 7. lipnja 2013.god. donijelo je odluku da se nagrade sljedeći učenici i učenice IX.razreda.

– učenica IX.a odjela, Laura Lenasi, za aktivno sudjelovanje u izvannastavnim aktivnostima.
– učenik IX.b odjela, Mario Akrapović, za odličan uspjeh u učenju i primjerno vladanje i za aktivno sudjelovanje u sportskoj sekciji.
– učenica IX.a odjela, Ivana Stapić, za odličan uspjeh u učenju i primjerno vladanje od I. – IX.razreda.
– učenik IX.b odjela, Adrian Soltoković, za odličan uspjeh u učenju i primjerno vladanje od I. – IX.razreda i za sudjelovanje na općinskom natjecanju iz engleskog jezika.
– učenica IX.a odjela, Irena Mira Sherry, za odličan uspjeh u učenju i primjerno vladanje od I. – IX.razreda, za sudjelovanje na općinskom natjecanju iz matematike te za aktivno sudjelovanje u literarnoj sekciji.

U skladu s Pravilnikom o nagrađivanju učenika u osnovnim školama Nastavničko vijeće također je donijelo odluku o izboru dva učenika s posebnim priznanjem i o izboru učenika generacije za ovu školsku godinu.

Učenik IX.a odjela, Mateo Vuković, nagrađuje se posebnim priznanjem za odličan uspjeh u učenju i primjerno vladanje u svih devet razreda osnovne škole, za sudjelovanje na općinskim i kantonalnim natjecanjima iz matematike i fizike, za osvojeno 1. mjesto u stolnom tenisu na XVI. sportskim susretima KŠC-a BiH te za aktivno sudjelovanje u tamburaškoj sekciji.

Učenik IX.b odjela, Feđa Jakić, nagrađuje se posebnim priznanjem za odličan uspjeh u učenju i primjerno vladanje u svih devet razreda osnovne škole, za sudjelovanje na općinskim i kantonalnim natjecanjima iz matematike, fizike, informatike i engleskog jezika te za aktivno sudjelovanje u izvannastavnim aktivnostima.

Učenik IX.b odjela, David Adžić, na temelju Pravilnika o nagrađivanju imao je najveći broj bodova (575 bodova) i imenovan je učenikom generacije šk.2012./2013.god.
Osim što je sve razrede završio odličnim uspjehom sa svim zaključenim peticama David je svake godine ostvarivao zapažene uspjehe na natjecanjima:

– VI.raz. – plasman na kantonalno natjecanje u matematici (3.mjesto)
– VII.raz. – sudjelovanje na općinskom natjecanju iz matematike (9.mj.)
– VIII.raz. – plasman na kantonalno natjecanje iz fizike
– IX.raz. – sudjelovanje na općinskom natjecanju iz matematike
– plasman na kantonalno natjecanje iz fizike
– sudjelovanje na općinskom natjecanju iz engleskog jezika
– sudjelovanje na kantonalnom natjecanju iz informatike
– nagrada za muzički element u predstavi “Ukradeni princ” na 15. festivalu dječjeg teatra BiH u Gračanici, svibanj 2012.god.

Učenika generacije nagrađuje Matica Hrvatska, ogranak Zenica, a Udruga “Prijatelji KŠC Sveti Pavao” nagrađuje učenika generacije kao i učenike s posebnim priznanjem.