/  Centar   /  Javni pozivi   /  Obavijest za roditelje i učenike o udžbenicima koji će se koristiti u školskoj 2013./2014. godini

Većina udžbenika ista je kao i prošle školske godine pa ih možete nabaviti od učenika prošlogodišnje generacije (vježbenice i radne bilježnice trebaju biti neispisane).

Za one koji ne uspiju nabaviti potrebne udžbenike i radne bilježnice prije početka nastave rješenje će se naći na početku školske godine u dogovoru s razrednicima i nastavnicima.

Kao i prošle školske godine, pred početak nastave, 29. i 30. kolovoza 2013.god. u atriju našeg Centra od 9-11 sati bit će omogućena prodaja i razmjena rabljenih udžbenika za učenike našeg centra pa se pozivaju svi koji žele da se uključe u ovu akciju.

Zenica, kolovoz 2013.godine
Direktorica