/  Centar   /  Priredba povodom Majčinog dana donijela radost u naš Centar

Priredba povodom Majčinog dana donijela radost u naš Centar

U našem Centru 17. svibnja 2024. godine u 19 sati, održana je priredba povodom Majčinog dana koju su pripremili učenici Osnovne škole zajedno s voditeljima sekcija. Koordinatori programa su učiteljice Anita Pupić Milešić i Ines Drinić te učitelj Ivan Mioč. Nazočne je na početku pozdravio ravnatelj Centra vlč. dr. Vlatko Rosić. Program priredbe otvorile su mažoretkinje Osnovne škole pod vodstvom vanjske suradnice Lidije Solo.

U nastavku programa nizale su se točke koje su pripremile voditeljice sekcija:

• recitatorska sekcija, učiteljice Ines Drinić i Mirjana Čuže,
  • literarna sekcija, učiteljica Sanja Boras i nastavnica Sanja Jelović,
  • plesna sekcija, učiteljice Vesna Jovanović Lončar i Anita Pupić Milešić,
  • plesna sekcija, učiteljica Anita Pupić Milešić,
  • zbor – učiteljice Ivona Marić, Dijana Krišto i Anita Pupić Milešić.

Današnji program zatvorili su naši najmlađi učenici prvašići s izvedbom „Najbolja mama na svijetu“, pod vodstvom učiteljica Ane Vrdoljak, Magdalene Đurić i Ervine Blažević.

Ove godine u programu sudjelovali su i gosti Osnovne škole ̈Mak Dizdar“ Zenica u pratnji učiteljice Selme Husaković. Učenici Ema i Daanin predstavili su se dramsko-plesnom koreografijom „Mati“ sa snažnom porukom majke koja nije fizički prisutna, ali duhom zauvijek štiti i čuva svoje dijete.

Zahvaljujemo svima vama koji ste večeras došli i svojom nazočnošću podržali našu priredbu.