Image Alt

KŠC Zenica

  /  Gimnazija   /  Raspored polaganja popravnih ispita u kolovozu 2013. za redovitu nastavu

Raspored polaganja popravnih ispita u kolovozu 2013. za redovitu nastavu

Fizika

  1. Čuturić Kristijan I.a
  2. Ejubović Adi I.a
  3. Pavlić Daniela I.a
  4. Popović Anđela I.a
  5. Šabanović Almira I.a
  6. Balta Lea I.b
  7. Durmo Esad I.b
  8. Grahovac Damir I.b
  9. Spremo Ira I.b
  10. Barišić Marko I.c
  11. Ganibegović Nedim I.c
  12. Opačak Mia I.c
  13. Pandža Marin I.c
  14. Bajramović Lejla II.a
  15. Čavić Filip II.a
  16. Hrustić Harun II.a
  17. Miljanović Toni II.a
  18. Arnautović Žana II.b
  19. Bašić Aldijana II.b
  20. Jonjić Matea II.b
  21. Tomić Lea II.b
  22. Ćejić Bojan II.c
  23. Jozić Petar II.c
  24. Kokić Armando II.c
  25. Krasnić Mines III.a
  26. Suvajac Luka III.a
  27. Ajna Čaić III.b
  28. 28 Gligorić Anja III.b
  29. 29 Popović Matea III.b
  30. 30 Ivanović Antonio III.c
  31. 31 Jonjić Josip III.c
  32. 32 Stupnišek Tea III.c
  33. 33 Šabanović Haris III.c
  34. 34 Šarić Harun III.c

Predmetni nastavnik i stalni član komisije

  1. Željko Stapić
  2. Olivera Zubak
  3. razrednik/ca

Datum i vrijeme polaganja pismenog ispita

20.08.2013. (utorak) 9:00 – 10:30 sati

 

Datum i vrijeme polaganja usmenog ispita

21.08.2013. (srijeda) od 9:00 sati

Matematika

  1. Pavlić Daniela I.a
  2. Šabanović Almira I.a
  3. Balta Lea I.b
  4. Durmo Esad I.b
  5. Spremo Ira I.b
  6. Pandža Marin I.c
  7. Rukavina Matea I.c
  8. Ružičić Ivana I.c
  9. Šarenac Bjanka II.a
  10. Krasnić Mines III.a
  11. Marić Ivona III.a
  12. Suvajac Luka III.a
  13. Čaić Ajna III.b
  14. Gligorić Anja III.b
  15. Stupnišek Tea III.c
  16. Šarić Harun III.c

Predmetni nastavnik i stalni član komisije

  1. Sandra Gajić
  2. Edin Tabak
  3. razrednik/ca

 

Datum i vrijeme polaganja pismenog ispita

21.08.2013. (srijeda) 9:30 – 11:00 sati

 

Datum i vrijeme polaganja usmenog ispita

22.08.2013. (četvrtak) od 9:00 sati

Latinski

  1. Jozić Petar II.c

Predmetni nastavnik i stalni član komisije

  1. Marijana Tomić
  2. s. Nada Abramović
  3. Mladen Jurić

 

Datum i vrijeme polaganja pismenog ispita

21.08.2013. (srijeda) 9:30 – 11:00 sati

 

Datum i vrijeme polaganja Usmenog ispita

22.08.2013.(četvrtak) od 9:00 sati

Važne napomene

– Svi navedeni učenici trebali su izvršiti prijavljivanje polaganja popravnih ispita čime se stiče pravo izlaska na polaganje istih,

– Svi kandidati se pozivaju da prisustvuju instruktivnoj nastavi kao konačnoj pripravi za polaganje popravnog ispita, a koja će biti organizirana u sljedeće dane:

           – 16.08. 2013.(petak) od 9:00 sati za fiziku i od 10:00 sati za matematiku i latinski jezik

           – 19.08.2013. (ponedjeljak) od 9:00 sati za fiziku i od 10:00 sati za matematiku i latinski jezik.

Pozivamo sve kandidate da se u predstojećem vremenskom periodu ,uz maksimalan trud i zalaganje, što bolje pripreme za uspješno polaganje popravnih ispita u kolovozu!

direktor: Dragan Gavran, prof.