Image Alt

KŠC Zenica

  /  Natječaj   /  Rezultati natječaja za stipendije zaklade “Za mudrost i plemenitost”

Rezultati natječaja za stipendije zaklade “Za mudrost i plemenitost”

Na Natječaj Zaklade „Za mudrost i plemenitost-Pro sapientia et clementia“ za akademsku godinu 2021./2022., prijavilo se 175 studenata. Na sjedinci Upravnog vijeća Zaklade održanoj 10. studenog 2021., donešena je odluka o dodjeli ukupno 100 stipendija. Od toga, tekuće akademske godine 2021./2022. dodijeljeno je 48 novih stipendija.

Dana 15. prosinca 2021. godine  bit će potpisivanje Ugovora s novim stipendistima i isplata stipendija svim studentima, uz slijedeći program: 11.00 sv. Misa u crkvi Kraljice sv. Krunice (pored zgrade KŠC-a), u 11.45 potpisivanje Ugovora u auditoriju Katoličkog školskog centra „Sv. Josip“ Sarajevo, Mehmed paše Sokolovića 11. Svi studenti su dužni ponijeti važeću osobnu iskaznicu. Prilikom dolaska u KŠC „Sv. Josip“ potrebno je pridržavati se važećih epidemioloških mjera.

Novi stipendisti akademske godine 2021./2022.

Red. broj. Ime (Ime oca) prezime Mjesto Studij
1. Adžić (Ilija) Josipa Žepče SVEMO, Logopedija, I. god.
2 Anđelić (Zoran) Marin Kiseljak UNSA, Farmacija, IV. god.
3. Babić (Vlado) Iva Paklarevo-Travnik SVEMO, Psihologija, II. god.
4. Bošnjak (Alen) Matea Čapljina SVEMO, Edukacijska rehab., I. god.
5. Boto (Vlado) Helena Ljubuški SVEMO, Predškolski odgoj, II. god.
6. Buhač (Dalibor) Nikolina Mostar SVEMO, Građevina, II. god.
7. Crnov (Marko) Ana Uskoplje UNZBL, Medicina, I. god.
8. Cvjetković (Marijo) Martina Sarajevo UNSA, Politologija, I. god.
9. Čepo (Stjepan) Lana-Lena Grude SVEMO, Medicina, I. god.
10. Epet (Miroslav) Karla Travnik SVEMO, Farmacija, II. god.
11. Filipović (Mirjana) Mario Sarajevo UNSA, Strojarstvo, I. god.
12. Franjić (Zdenko) Dajana Vareš UNSA, Psihologija, II. god.
13. Gavran (Vinko) Ana Posušje SVEMO, Hrvatski jezik i knj., III.god
14. Gavran (Vitomir) Vedrana Posušje SVEMO, Računarstvo, I. god.
15. Gudelj (Marinko) Matea Tomislavgrad SVEMO, Logopedija, I. god.
16. Iličković (Zoran) Nikolina Tuzla UNTZ, Razredna nastava, II. god.
17. Jurić (Frano) Marina Busovača SVEMO, Strojarstvo, I. god.
18. Kovačević Marija Goražde UNSA, Engleski jezik, V. god.
19. Kvesić (Miro) Ante Kočerin SVEMO, Programsko ing., IV. god.
20. Lazić (Branislav) Kristina Tuzla UNTZ, Biologija, I. god.
21. Lebo (Zoran) Petra Posušje SVEMO, Ekonomija, II. god.
22. Lovrić (Zoran) Leonora Tuzla UNTZ, Ekonomija, I. god.
23. Lovrinović (Ivica) Karla Travnik SVEMO, Dentalna medicina, IV. god.
24. Marić (Ivo) Jana Stolac SVEMO, Medicina, I. god.
25. Maslać (Ivica) Laura Čapljina UNSA, Glazbena akademija, I. god.
26. Mikulić (Marinko) Petra Kočerin SVEMO, Strojarstvo, IV. god.
27. Mosković (Marko) Zorana Tuzla UNTZ, Razredna nastava, I. god.
28. Pavković (Dragan) Maja Žepče UNSA, Kriminologija, II. god.
29. Pavković (Anto) Sanja Žepče UNSA, Pedagogija, II. god.
30. Pavlović (Mato) Katarina Prozor-Rama SVEMO, Prehrambena tehn., I. god.
31. Pavlović (Mirko) Tina Tuzla UNTZ, Politologija, I. god.
32. Perić (Drago) Elena Uskoplje SVEMO, Radiološke tehn., I. god.
33. Perković (Dragan) Tijana Busovača SVEMO, Fizioterapija, I. god.
34. Pilić (Ratko) Ružica Uskoplje SVEMO, Klinička fizioterap., V. god.
35. Pranjić (Franjo) Katarina Žepče UNZE, Njemački jezik, I. god.
36. Reč (Dario) Martina Sarajevo UNSA, Grafički dizajn, II. god.
37. Stipić (Ante) Katarina Posušje SVEMO, Edukacijska rehab., IV. god.
38. Tavić (Ivica) Renata Novi Travnik SVEMO, Farmacija, III. god.
39. Udiljak (Anita) Eric Zenica UNZE, Softverski ing., I. god.
40. Udovičić (Ankica) Gabrijela Žepče SVEMO, Fizioterapija, III. god.
41. Udovičić (Franjo) Valentina Žepče UNSA, Promet, III. god.
42. Vasilj (Nikola) Iva Široki Brijeg SVEMO, Edukacijska reh., II. god.
43. Vidović (Ljupko) Gabriela Bugojno SVEMO, Računarstvo, IV. god.
44. Vujica (Markica) Marina Kiseljak UNSA, Mikrobiologija, I. god.
45. Vuković (Dominko) Barbara Uskoplje SVEMO, Edukacijska reh., III. god.
46. Zekić (Dragan) Ivana Žepče SVEMO, Razredna nastava, I. god.
47. Zlatić (Marko) Matej Žepče SVEMO, Engleski i povijest, I. god.
48. Žepačkić (Marinko) Marina Zenica UNZE, Zdravstvena njega, I. god.

 

Kandidati koji smatraju da su povrijeđena njihova prava mogu uložiti isključivo  pismeni prigovor Upravnom vijeću Zaklade, u roku od osam dana od dana objave rang liste, poštom, na adresu: Zaklada za mudrost i plemenitost-Pro sapientia et clementia“, Mehmed paše Sokolovića 11, 71 000 Sarajevo. Upravno vijeće Zaklade će u roku od osam dana  donijeti konačnu odluku po prigovoru.

 Kandidati koji nisu dobili stipendiju mogu preuzeti svoju dokumentaciju na glavnoj porti KŠC-a., Mehmed-paše Sokolovića 11, Sarajevo.

Lista studenata koji su upisali narednu godinu studija, i time stekli uvjet za produženje stipendije, za akademsku godinu 2021./2022.

Red. broj. Ime (Ime oca) prezime Mjesto Studij
1. Babić (Marinko) Grgur Travnik UNSA, Tjelesni i zdravstv. odg., II. god.
2 Bako (Predrag) Suzana Orašje UNSA, Glazbena akademija, III. god.
3. Barešić (Krasnadar) Mihaela Kiseljak SVEMO, Elektrotehnika, II. god.
4. Bošković (Žarko) Kristina Stolac SVEMO, Socijalni rad, II. god.
5. Crnogorac (Ivica) Marta Posušje SVEMO, Prehrambene tehn., III. god.
6 Čuturić (Branko) Matea Vitez SVEMO, Socijalni rad, V. god.
7. Ćosić (Milenko) Gabrijela Usora UNTZ, Medicina, V. god.
8. Ćužić (Tomislav) Matea Mostar SVEMO, Ekonomija, II. god.
9. Dedić (Marko) Katja Prozor-Rama SVEMO, Logopedija, IV. god.
10. Drmić (Ivo) Kristina Vitez SVEMO, Kemija, V. god.
11. Đandara (Igor) Ana Nova Bila SVEMO, Ekonoima, II. god.
12. Galić (Miroslav) Sara Kočerin SVEMO, Prehrambene tehn., V. god.
13. Gazibarić (Dragan) Mario Nova Bila UNSA, Zdravstveni studiji, IV. god.
14. Hodžić (Senad) Amina Sarajevo Burch, Grafički dizajn, IV. god.
15. Ivančević (Petar) Katarina Prozor-Rama UNSA, Građevina, V. god.
16. Ivešić (Mladen) Josip Žepče SVEMO, Psihologija, V. god.
17. Ivić (Marko) Veronika Kupres SVEMO, Sanitarno inžinjerstvo, III.god.
18. Jelić (Goran) Matej Kupres SVEMO, Zdravstvene studije, II. god.
19. Jezidžić (Branko) Ivana Bugojno SVEMO, Farmacija, II. god.
20. Jurić (Josip) Sara Bistrica k. Žepča UNSA, Zdravstvene studije, II. god.
21. Klajić (Marko) Lucija Donja Mahala UNTZ, Medicina, II. god.
22. Kvesić (Darinko) Ivana Kočerin SVEMO, Farmacija, V. god.
23. Lesko (Mile) Vinka Čitluk SVEMO, Katehetski, V. god.
24. Lozančić (Zlatko) Anja Kupres FPMOZ, Biologija, V. god.
25. Maljić (Mato) Katarina Ovčarevo SVEMO, Radiologija, III. god.
26. Marić (Marinko) Jelena Stolac SVEMO, Pravo, IV. god.
27. Marić (Ilija) Ružica Brčko UNBL, Građevina, II. god.
28. Maros (Juro) Elizabeta Novi Travnik SVEMO, Sestrinstvo, III. god.
29. Mašić (Marko) Janja Tomislavgrad SVEMO, Zdravstvene studije, II. god.
30. Milanovski (Vlatko) Marina Vareš UNSA, Ekonomija, II. god.
31. Milić (Šimo) Natali Živinice UNTZ, Medicina, II. god.
32. Mišetić (Pavao) Lana Ljubuški SVEMO, Medicina, VI. god.
33. Mišetić (Sando) Katarina Ljubuški SVEMO, Logopedija, II. god.
34. Mostarac (Anto) Nikolina Žepče UNSA, Zdravstvene studije, II. god.
35. Naletilić (Gordan) Antea Široki Brijeg SVEMO, Farmacija, IV. god.
36. Pavković (Ivan) Ružica Posušje SVEMO, Ekonomija, II. god.
37. Perić (Stjepan) Anđela Stolac SVEMO, Kriminalistika, III. god.
38. Pervan (Gordan) Tadija Livno SVEMO, Građevina, IV. god.
39. Petrović (Nediljko) Marko Tomislavgrad SVEMO, Građevina, III. god.
40. Petrušić (Mato) Iva Guča Gora UNSA, Psihologija, II. god.
41. Protuđer (Ivan) Ilijana Fojnica UNSA, Ekonomija, V. god.
42. Prskalo (Stipan) Slavica Uskoplje SVEMO, Radiologija, III. god.
43. Sičaja (Ivica) Antonija Prozor- Rama SVEMO, Sanitarno inž., III. god.
44. Slomo (Bruno) Sara Kiseljak UNSA, Zdravstveni studiji, IV. god.
45. Šekerija (Pavo) Ivan Uskoplje SVEMO, Dentalna medicina, V. god.
46. Širić (Krunoslav) Marijana Žepče UNSA, Zdravstvene studije, II. god.
47. Šljivo (Šaban) Sukejna Kakanj UNSA, Medicina, VI. god.
48. Šošić (Ivo) Marija Novi Travnik SVEMO, Radiologija, V. god.
49. Tomas (Ivica) Ana Bugojno SVEMO, Kemija, V.
50. Topić (Zoran) Martitna Posušje SVEMO, Logopedija, III. god.
51. Vranjković (Vlado) Karla Posušje SVEMO, Logopedija, III. god.
52. Zovko (Stjepan) Marko Mostar SVEMO, Medicina VI. god.

U Sarajevu, 10. studenog 2021.

Predsjednik Upravnog vijeća Mons. dr. Pero Sudar, v.r.